850
ALMANYA'DA tamamlanmış proje
270
TÜRKİYE'DE Tamamlanmış proje
120
FRANSA'DA Tamamlanmış proje
70
İTALYA'DA Tamamlanmış proje
50
DİĞER ÜLKELER'DE Tamamlanmış proje

BİZ KİMİZ

“Magic Design; Fuar Standı Tasarım ve kurulum alanlarında çözüm üreten bir Fuarcılık Firmasıdır.” Bugüne kadar birçok firmaya fuar standı konusunda  destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…2004 yılından beri hizmet veren firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara  anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık. Magic Design için kısaca; “Fuarcılık Sektöründe, Fuar Standı tasarım ve uygulaması konusunda uzmanlaşmış bir Fuar çözüm Ortağı”diyebiliriz. Magic Design`ı biraz daha yakından tanıdığınızda sektöründeki diğer rakip firmalarından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır sektörümüzde hizmet vermekteyiz.

FARKLI

Yaptığımız işi seviyoruz. Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Magic Design ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor. İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Belki hiç bir fuar stant tasarım firmasının yapmadığı kadar çok tasarım yapıyoruz ve siz değerli fuar katılımcılarının nasıl bir stant ile fuarda kendinizi temsil etmek istediğinizi anlamak için müşteri ziyareti yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz. Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz. Diğer stant tasarım firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız firmalar yurtdışındaki önemli projelere imza atmış firmalar ve tasarımcılardır. Bu firmalara ulaşarak ve sürekli takip ederek işimizin daha iyi nasıl yapıldığını anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren örnek firmaların stant tasarımlarını inceliyoruz ve bu projelerden esinlenerek kendimizi yeniliyor ve dünya standartlarında size hizmet veriyoruz.

ÇÖZÜM ODAKLI

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri ürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz. Siz daha karşılaştığımız sorunun ne olduğunu fark etmeden biz çözüyoruz. Disiplinli ve programlı çalışıyoruz. Hizmet verdiğiniz firma hangi sektörde olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Elbette Magic Design`ı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…